Merkez

+90 (212) 251 44 22 (pbx)

Fabrika-1

+90 (212) 789 21 99 (pbx)

Fabrika-2

+90 (216) 593 18 51 - 52
İLETİŞİM

ES-EKS MAKİNA SANAYİ

Doğallığa giden yollar ...

ES-EKS şehircilik ve çevre düzenlemesi alanlarında yenilikçi bir atılım yaparak beton parke taşını Türkiye'ye tanıtmak ve kazandırmak amacıyla 1983 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana öncü ve yenilikçi vizyonunu korumayı bilmiş ve bugüne kadar bu prensiplerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmüştür.

Değişen ve gelişen teknolojiyi her adımında takip eden çağdaş makine parklarını ve büyük talepleri zorlanmadan karşılayabilecek yüksek üretim kapasitesini bu amaç çerçevesinde adım adım oluşturan Es-Eks başta koyduğu hedeflere ulaşmış olmanın güvenini kendine yeni hedefler koyarken her zaman hissediyor.

Bu yolda Es-Eks adına geriye dönüp baktığımızda sıfırdan başlamış bir özel sektör kuruluşu olarak Türkiye'ye parke taşı üretim teknolojileri alanında; kuru kıvamlı beton üretim şartlarının gerektirdiği komple otomasyonlu özel beton santrali, dünya standartlarına uygun full entegre yüksek kapasiteli üretim tesisi sistemlerini ilk kez getiren, ürün bazında ise Türkiye piyasasına; beton parke taşını, işlenmiş yüzeyli parke taşını, özel ve kaliteli renklerde üretilen parke taşını ilk kez sunan firma olmanın gururunu sizlerle beraber yaşamaktan ve paylaşmaktan mutluyuz.